Co je malé, to je milé

Každá nastávající maminka dá za pravdu, že oblečení pro miminka se nakupuje samo. Bohužel to nové není nejlevnější a miminko roste jako z vody. A tak se buď dědí oblečení z generace na generaci a vaše kamarádka vás zásobuje oblečky, nebo můžete zajít do dětského second handu.

Méně je více
Dáváte-li ale přece jen přednost novotě http://vesmir.cz/2015/01/24/vytouzena-neviditelnost/ pak dbejte na již zmíněné pravidlo. Miminko opravdu roste hrozně rychle, a tak například nějaké kousky vůbec nevynosí. Navíc pořád „ublinkává“ a u papání někdy ztropí pěknou spoušť.

A ve finále nepotřebuje mít pět dudlíků různých barev či desatero overálků. Vystačí si s málem.Naopak nakupte velkou zásobu plenek, a to látkových i papírových. Bryndáků taky není nikdy nazbyt.

Myslete efektivně a moc se nestresujte. Uvidíte, že po několik neprospaných nocí vám bude úplně jedno, zda má dítě na sobě růžové nebo modré dupačky. A jestli má v puse dudlík takový či makový? Hlavně, když bude chvíli z ticha a vy si budete užívat vytouženou chvilku nic nedělání.